Conforto Em Studio Com Mar A Vista Na Armacao
| Wi-Fi | Γρήγορο check-in/ -out | Πισίνα Θερμαινόμενη πισίνα |
| Ιδιωτική παραλία Παραλία | Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Conforto Em Studio Com Mar A Vista Na Armacao Σαλβαντόρ με 1 υπνοδωμάτιο με θέα στη θάλασσα απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από την Vila Bahia. Αυτό το διαμέρισμα έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει εώς 3 άτομα.
Το διαμέρισμα απέχει 4 χλμ. από το Αστικό Πάρκο Joventino Silva. Η Εκκλησία São Francisco απέχει σχεδόν 30 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα.
Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες. Επίσης, έχει ντους.
Το Conforto Em Studio Com Mar A Vista Na Armacao διαθέτει επίσης πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Church of Our Lady of Light2580 χλμ.
- Centro Cultural dos Correios2070 χλμ.
- Super Geeks2690 χλμ.
- Εμπορικό Κέντρο Salvador2,2 χλμ.
- Valentine Garden1907 χλμ.
- Εκκλησία "Igreja Sao Francisco"1990 χλμ.
- Εμπορικό Κέντρο Iguatemi2,6 χλμ.
- Παραλία Pituba3509 χλμ.
- Praia de Amaralina4982 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes18 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Γρήγορο check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Θερμαινόμενη πισίνα
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Κήπος
- Κέντρο γυμναστικής
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το Conforto Em Studio Com Mar A Vista Na Armacao;
Το το Conforto Em Studio Com Mar A Vista Na Armacao παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes από το το Conforto Em Studio Com Mar A Vista Na Armacao;
Ανάμεσα στο Luis Eduardo Magalhaes και το το Conforto Em Studio Com Mar A Vista Na Armacao είναι 20 χλμ. απόσταση.